Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
En son teknoloji Yeni Nesil Dizileme cihazı DNBSEQ-G400 FAST Türkiye'de

Genoks müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için yeni teknolojilere yatırım yapıyor, bu teknolojileri Türkiye’ye kazandırıyor.

  • Text Hover
En son teknoloji Yeni Nesil Dizileme cihazı BGISEQ-500 Türkiye'de

Yeni Nesil Dizileme cihazı BGISEQ-500, Genoks GHTM’deki yerini aldı. Sektörün öncü firması Genoks ile her zaman en yeni teknoloji müşterilerimizin hizmetinde.

  • Text Hover
MGI Forms Partnership with Genoks as Exclusive Distributor of Whole Exome Sequencing Reagent on MGISEQ-2000 Platform in Turkey

MGI Tech Co., Ltd. (MGI), a subsidiary of BGI Group, and Genoks, a Turkish company committed to providing genetic sequencing platforms and kits in Turkey, today jointly announced that they have entered an exclusive collaborative agreement on Whole Exome Sequencing tests, which will be performed on the MGISEQ-2000 platform in Genoks Genetic Disease Diagnostic Center.

  • Text Hover
BGI ve Genoks Sağlık Alanındaki İş Birliğini Genişletiyor

Güncellenmiş anlaşma ile, BGI Genomics, Genoks’a Türkiye’deki klinik genetik test pazarını genişletmeye yardımcı olmak için tam teknik ve stratejik destek sağlamayı taahhüt etti.

  • Text Hover
Genoks, Tüm Dünya’nın Takip Ettiği Genom Haber Sitesinde

Genoks ile beş yıldan fazla bir süredir çalışıyoruz ve Türk pazarının klinik genom alanındaki ve araştırmalarındaki önemli potansiyelinden yararlanmak için bu ortaklığı genişletmekten memnuniyet duyuyoruz.

  • Text Hover
Official Opening of MGI Latvia Builds Foundation for China-Europe Life Science Research and Industrial Cooperation

MGI officially opened a new R&D and manufacturing facility in Riga, Latvia today, aiming to build a bridge between China and Europe for health science innovation.